Skip to main content

Košík

Close Cart

Vydajte sa do neprebádaných miest

Trailov existuje nespočetné množstvo a my chceme, aby ste ich mohli objavovať úplne všetky. Nový Rail so smart systémom umožňuje dlhší dojazd, lepšiu pripojiteľnosť a úpravy. Je to jedinečný e-MTB stroj na dobrodružstvá. Jazdí ako drsný trailový bicykel so zdvihom 160/150mm, osvedčeným odpružením Trek a agresívnou geometriou. Naviac vás ale svižne vyvezie späť na kopec.

Pripojenie a ovládateľnosť na dosah ruky

Nová aplikácia eBike Flow Bosch vylepší zážitok z jazdy na vašom e-MTB. Funguje na iOS i Androidoch, automaticky aktualizuje funkcie ovládača a displeja a na základnej obrazovke vám poskytne rýchly prehľad najdôležitejších jazdných údajov, ako je stav batérie a dojazd.

Upravte si podľa seba úroveň podpory

Režimy dopomoci si môžete upraviť podľa seba, aby vám poskytovali viac podpory alebo spotrebovávali menej energie.

Záznam jazdných a fitness údajov

Sledovanie údajov začína hneď ako umiestnite nohu na pedál. A ak si spravíte pauzu, tak sa automaticky preruší. Ďalej vaše dáta synchronizuje v reálnom čase s integrovanými aplikáciami ako napr. Apple Health.

Exkluzívna integrácia TREK

Aplikácia rozpozná vaše e-MTB Trek, pomôže vám vyhľadať miestneho predajcu Trek, a dokonca vám i pripomenie údržbu.

Úpravy podľa želania

Nový LED ovládač a cyklopočítač Kiox 300 múdro riadi všetko potrebné na bicykli. Ovládač pripája smart telefón k e-MTB pomocou aplikácie eBike Flow Bosch.

Ergonomický LED ovládač
Tento nový ovládač s ľahkým prístupom z riadítok disponuje farebným odlišením režimov. Automaticky upravuje aj jas displeje ovladača podľa okolitého svetla, aby ste úroveň podpory pekne videli.

Kompaktný cyklopočítač Kiox 300
Malý, ale šikovný. Farebný displej Kiox 300 je dobre čitateľný a použiteľný vo dne i v noci. Je odolný proti pracu a vďaka aplikácii eBike Flow je vždy aktualizovaný. Je umiestnený na hornej trubke, čo je špecifické pre bicykle Trek, kde je chránený, ale zároveň ľahko prístupný.

Pohon Bosch


Najspoľahlivejšia značka v oblasti technológie

Pokiaľ máte zariadenie s tlačidlom alebo obrazovkou, patrne sa už spoliehate na Bosch. Možno ani neviete, že táto spoločnosť poháňa vaše zariadenie už od roku 1886. Svoje renomé si vybudovala vďaka presnosti a kvalite. Dnes sa na jej technológiu spolieha takmer polovica všetkých telefónov, milióny domov, kancelárií a garáží na svete a dokonca aj medzinárodná vesmírna stanica. Znamená to, že patrí k najlepšie kvalifikovaným dodávateľom systémov pre elektrobicykle? No, áno. Ich spoľahlivosť je pre nás najdôležitejšia. Na Bosch sa môžeme vždy spoľahnúť. Potvrdia vám to aj astronauti :-).

Globálna sieť technickej podpory

Pohonné systémy Bosch vynikajú spoľahlivosťou a ľahkým použitím. Zaisťujú výkonnú a prirodzenú jazdu, takže si môžete užívať trail. Bosch navyše ponúka špičkovú globálnu podporu a servis.

Dlhšia jazda

Nový Rail so smart systémom je osadený novou batériou PowerTube 750 Bosch, ktorá ponúka o 20% viac watthodín energie a dlhší dojazd, ktorý je až 6 hodín, v závislosti na úrovni podpory.

Výkonná podpora

Motor Performance CX ponúka podporu až do 25 km/h a 85 Nm krútiaceho momentu pre stúpanie na náročných úsekoch.

Rýchle nabíjanie

4A nabíjačka nabije batériu do plna za 6 hodín. Na 50% za niečo cez 2 hodiny, takže môžete rýchlejšie vyraziť na trail

Smart podpora

Podľa potrebnej úrovne podpory môžete zvoliť z režimov Eco, Tour a Turbo. eMTB režim poskytuje patričnú podporu podľa terénu, takže je jazda predvídateľná a prirodzená.

Vyberateľná integrovaná batéria (RIB)

Systém vyberateľnej integorvanej batérie (RIB) umožňuje ľahké a rýchle vybratie bez potreby náradia alebo dotýkania sa špinavej dolnej trubky.

Skvelý výkon trailového bicykla

Rail je rovnako výkonný ako Slash, ale ponúka vyšší výkon. Oproti predchádzajúcemu modelu Rail má agresívnu geometriu s dlhším dosahom, čo zaručuje lepšiu stabilitu pri vysokých rýchlostiach a zjazdoch. Vďaka 160/150 mm zdvihu a osvedčenému odpruženiu Trek, vyhľadávajú Rail zarytí MTB bikeri.

Ideálny tlak pri každej jazde

Vďaka AirWiz a TyreWiz

TyreWiz monitoruje tlak v pneumatike a AirWiz má na starosti tlak vo vidlici a tlmiči. V aplikácii SRAM AXS si nastavte požadovaný tlak a potom len pred každu jazdou skontrolujte kontrolky. Červená oznamuje, že potrebujú prihustiť, zelená znamená, že môžete vyraziť. K dispozícii na modeloch Rail 9.9 alebo v rámci Project One.

Nový Rail čoskoro u nás v predajni, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

 

Leave a Reply