Skip to main content

Košík

Close Cart

Top Fuel modelového roku 2021 rozvoľnil hranice medzi trailovými a XC kategóriami, ale nové aktualizácie Top Fuel 2022 ich posúvajú ešte ďalej smerom ku kategórii trailových bicyklov. Ale nebojte sa, stále je oveľa ľahší než Fuel EX. Naviac vďaka aktualizovanej geometrii a o 5mm dlhšiemu zadnému zdvihu, ktorý mu dáva vyváženejší 120mm zdvih vpredu a vzadu, sú náročné zjazdy omnoho hladšie. Je výkonnejší než XC bicykel, ale ľahší a svižnejší ako plnohodnotné trailové bicykle, ako je Fuel EX.

Má tiež väčšiu 34,9 sedlovú trubku, aby sa do nej vošli dlhšie a robustnejšie teleskopické sedlovky. A stredové zloženie so závitmi zvyšuje spoľahlivosť a uľahčuje údržbu. Knock Block 2.0 chráni lanká pred pretrhnutím aj v prípade pádu jazdca zväčšuje polomer zatáčania. A pokiaľ jazdec rád riskuje, môže ho odinštalovať.

V neposledním rade nadchne jazdcov, ktorí nechcú používať batohy, pretože VŠETKY model Top Fuel, vrátane hliníkových, ponúkajú úložný priestor s krytom na dolnej rámovej trubke.

Nový Top Fuel je style nesmierne rýchly a je ideálny pre jazdcov, ktorí pri zjazde aj stúpaní radi zostávajú prilepení na traily. Vďaka jeho nižšej hmotnosti sa vaše nohy neunavia, zatiaľ čo väčší zvih a aktualizovaná geometria sa odrazí na zábavnejšom zjazde.

Pár kusov nových Top Fuelov dorazí aj k nám do shopu. Všetky otázky a rezervácie prosím smeruj sem cyklospak@gmail.com alebo osobne v predajni. 🙂

Leave a Reply