Skip to main content

Košík

Close Cart

Jedny z najdlhšie trvajúcich pretekov na svete sa blížia. Muži a ženy tímu Trek-Segafredo budú mať pri svojej prvej etape úplne nový dizajn dresov. Ten istý pútavý nový dizajn je teraz k dispozícii v replike. Replika má priliehavý strih, takže všetci fanúšikovia tímu môžu nosiť tieto jedinečné odevy, aj keď práve nejazdia na svetových pretekoch.

Dizajn, ktorý je rovnaký pre mužov aj ženy, spája farby jednotlivých tímov – smelú červenú u mužov a žiarivú modrú u žien – s nádychom fialovej. Prečo fialovú? Fialová je výsledkom prelínania základných farieb dvoch tímov Trek-Segafredo.

Fialová bola tiež významnou farbou hnutia za rodovú rovnosť, Medzinárodného dňa žien a 19. dodatku, ktorý americkým ženám udelil zákonné volebné právo. Tento dizajn nielenže vyzerá úžasne, ale symbolizuje záväzok TREK – dláždiť cestu ženskému pretekárskemu programu.

Vstúpte na svetovú scénu

Vyzerajte ako profesionál, jazdite ako profesionál. Prejavte svoju náklonnosť k tímu Trek-Segafredo bez kompromisov vo výkonnosti. Šortky s trakmi Trek-Segafredo Replica sú zhotovené z ľahkých a odolných materiálov. Ich klasický, anatomický strih vám zaistí pohodlie aj počas tých najnáročnejších jázd.

Detaily produktu

  1. Výrobca: Santini
  2. Pretekajte s hrdosťou v oficiálnych farbách tímu Trek-Segafredo známeho z etáp Tour de France
  3. Výstelka z jelenice E-max pre pohodlnú jazdu počas celého dňa
  4. Materiál Thunderbike power zabraňuje svalovej únave vďaka zachovávaniu optimálnej elasticity a tvaru
  5. Široký pás poskytuje dodatočné pohodlie a pokrytie s pevným strihom
  6. Silikónové lemy na nohaviciach udržujú šortky počas jazdy na svojom mieste
  7. Priliehavý strih kopíruje tvar tela a zlepšuje výkonnosť

Pozrite si ponuku nového oblečenia Santini Trek-Segafredo

Leave a Reply