Skip to main content

Košík

Close Cart
Tipy a rady

ŠKODA SLOVENSKÝ RAJ

By 5. mája 202220 júna, 2022No Comments

Nenechajte si ujsť horský cyklomaratón v Slovenskom raji. Maratón ŠKODA Slovenský Raj 2022 štartuje už 11. júna 2022 v Hrabušiciach na Podlesku. Nebudú chýbať trate rôznej náročnosti, obľúbené kategórie Family či e-bike a na svoje si prídu rovnako profesionáli, hobby bajkeri ako aj deti.

Tento rok môžete nasadnúť na horský bicykel, gravel ale aj e-bike. Vyberte si z troch tratí. Dlhej – 68 km, strednej – 54 km, alebo krátkej – 14 km. Vítaní sú všetci. Muži, ženy a o zábavu bude postarané aj pre celé rodiny.

Novinkou je trať FAMILY, kde súťažia deti do 6 rokov na trati dlhej 1,5 km. Pripravená je aj trať FAMILY+ pre deti od 6 do 14 rokov v sprievode rodiča.

V cieli vám čakanie na vyhodnotenie a tombolu spríjemní sprievodný program, výborný guľáš, kofola, či pivo 🙂

Ekológii dávame spolu so ŠKODA BIKE OPEN TOUR zelenú! Zorganizovať podujatie s minimálnym množstvom odpadu, bola na začiatku veľká výzva, ale minulé ročníky ukázali, že sa to dá úspešne zvládnuť. Ekologický prístup sa tak už stáva samozrejmosťou a plasty nahrádzajú prírodné materiály. Letáky sú vytlačené na recyklovateľnom papieri, štartovacie vaky sú vyrobené z textilných materiálov, občerstvenie sa podáva na kompostovateľných riadoch.

Cyklistika prináša radosť rovnako dospelým ako aj deťom, profesionálom aj amatérom a práve preto je taká populárna. A keď sa tento krásny šport navyše spojí so zaujímavými sprievodnými akciami ako sú koncerty, zábava pre deti, či s dobrým občerstvením, v takej chvíli o dokonale strávenom dni niet pochýb.

Samozrejmosťou je aj starostlivosť o pretekárov, ako servisná podpora, či sprchy a cykloumyvárne na záver dňa. Nebudú chýbať ani hodnotné ceny v tombole. Tento rok môžete v každom kole série vyhrať automobil ŠKODA ENYAQ iV na týždeň a na záver série elektrický bicykel ŠKODA.

Veríme, že aj táto séria prinesie zaujímavé zážitky, úžasnú atmosféru a nič nezabráni tomu, aby sa jej mohlo zúčastniť čo najviac pretekárov a fanúšikov. Určite sa aj tento rok objavia nové cyklistické talenty a noví účastníci, ktorí si prídu zmerať svoje sily a zažiť radosť z pretekania.

Nenechajte si ujsť zvýhodnené štartovné do 13. mája. Už o mesiac to poriadne roztočíme! Tešíme sa na Vás aj my z CYKLOŠPAK a naši chlapci zo SHIMANO SERVICE CENTRA.

ONLINE PRIHLÁSENIE nájdete TU

Leave a Reply